Soutěž o knihu Černobílé pohádky

Soutěž o knihu Černobílé pohádky

aktualita beletrie česká

Připravili jsme pro vás soutěž o publikaci Černobílé pohádky, která vznikla na podporu rodin, jež vychovávají děti se zrakovým postižením. Projekt připravila Společnost pro ranou péči. Knihu, do níž přispěli například Zdeněk Svěrák nebo Alena Mornštajnová, vydává nakladatelství Albatros.

O knize:
Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. V knížce najdete vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka nebo třeba trochu bláznivé vyprávění o skřítkovi Pozdníčkovi od Dominika Landsmana... Všichni spisovatelé se na knížce podíleli bez nároku na honorář – významná část peněz z prodeje Černobílých pohádek totiž putuje na konto Společnosti pro ranou péči, která se věnuje rodinám s dětmi s (nejen zrakovým) postižením. Knihu doprovodil ilustracemi Jakub Cenkl a inspiroval se při tom tím, jak malé děti od narození vnímají barvy. Nejprve jen černou a bílou, postupně se jim ale okolní svět začíná před očima rozjasňovat, až nakonec hraje pestrou paletou barev.

Soutěžní otázka:
K titulu Černobílé pohádky vyjde příští rok i audiokniha. Kdo ji namluví?

Odpověď můžete najít na stránkách Společnosti pro ranou péči.

Odpovědi zasílejte do 15. listopadu 22:00 hod. na e-mail soutez@iliteratura.cz. K odpovědi připište svoji adresu pro případné zaslání výhry.

Podmínky soutěže:
Odesláním e-mailu s odpovědí souhlasíte s následujícími pravidly: 1. Soutěže se mohou účastnit pouze osoby s adresou doručení na území ČR.
2. Na jednu osobu a IP adresu lze soutěžit pouze jedenkrát v každé soutěži. Opakované adresy budou smazány.
3. V případě výhry bude Vaše jméno a příjmení uveřejněno přímo na stránce soutěže.
4. Zaslané kontaktní údaje nebudou předány žádné třetí osobě. Toto se netýká výherců, jejichž adresa bude zaslána nakladatelství k odeslání výhry.
5. Na výhru není žádný právní nárok.

 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

© iLiteratura.cz

Diskuse

Vložit nový příspěvek do diskuse
Vaše jméno:
E-mail:
Text příspěvku:
Kontrolní otázka: Kolik je prstů na jedné ruce
Kontrolní otázka slouží k ochraně proti vkládání diskusních příspěvků roboty.

Více k článku

zhlédnuto 556x

Koupit knihu

Inzerce