Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky

přehled beletrie česká

Seznam českých nakladatelství, včetně odkazů na weby a el. kontaktů

Česká nakladatelství, odkazy na webové stránky, kontakt

(seznam není kompletní, podrobnější údaje viz například stránky Almanachu Labyrint)

 

Academia: http://www.academia.cz: academia@academia.cz
Akcent: www.vydavatelstviakcent.cz: akcent@vydavatelstviakcent.cz
Albatros: http://www.albatros.cz: albatros@albatrosmedia.cz
Aleš Čeněk: http://www.alescenek.cz: redakce.ceryova@alescenek.cz
Alman: http://www.alman.cz: alman@alman.cz
Alpress: http://www.alpress.cz: alpress@alpress.cz
Altar: http://www.altar.cz: dopisy@altar.cz
Alter: http://www.alter.cz: alter@alter.cz
Alternativa: http://www.alternativa.cz: info@alternativa.cz
Anag: http://www.anag.cz: anag@anag.cz
Anagram: http://www.anagramsro.cz: info@anagramsro.cz
Argo: http://www.argo.cz/: argo@argo.cz
ARCH: http://www.estav.cz/nArch/: nakladatelství@abf.cz
Archart: http://www.archart.cz: archart@archart.cz
Arkáda: http://www.sumavanet.cz/arkada/: kriz.arkada@gmail.com
Arsci: http://www.arsci.cz: arsci@arsci.cz
Artfoto: http://www.artfotoprague.cz: jsartfoto@centrum.cz
Audiostory: http://www.audiostory.cz: nakladatelství@audiostory.cz
Avatar: http://www.avatar.cz: obchod@avatar.cz
Axióma: http://www.axioma.cz: redakce@axioma.cz
Baronet: http://www.baronet.cz: baronet.odbyt@volny.cz
Barrister&Principal: http://www.barrister.cz: barrister@barrister.cz
Baset: http://www.baset.cz: baset@ok.cz
Bastei Moba: http://www.mobaknihy.cz: moba@mobaknihy.cz
BB Art: http://www.bbart.cz: bbart@bbart.cz
Ben: http://www.ben.cz: knihy@ben.cz
Beránek: http://www.velarium.cz/beranek/: kinkor@seznam.cz
Beta: http://www.dobrovsky.cz/: info@dobrovsky.cz
Brána: http://www.brana-knihy.cz: info@brana-knihy.cz
Brio: http://www.briopublishing.cz: brio@briopublishing.cz
BUK: http://www.nabuk.cz: buk@nabuk.cz
Carpe Diem: http://www.carpe.cz: carpe@carpe.cz
Cesta: http://www.cestabrno.cz: cestanakl@volny.cz
C.H.Beck: http://www.beck.cz: beck@beck.cz
C-media: http://www.c-media.cz: c-media@c-media.cz
Crew: http://www.crew.cz: redakce@crew.cz
Dauphin www.dauphin.cz: redakce@dauphin.cz
Dharmagaia: http://www.dharmagaia.cz: dharmagaia@dharmagaia.cz
Didaktis: http://www.didaktis.cz: didaktis@didaktis.cz
Divus: http://www.divus.cz: divus@mail.divus.cz
Dokořán: http://www.dokoran.cz: dokoran@dokoran.cz
Domino: http://www.dominoknihy.cz: domino@dominoknihy.cz
Dona: http://www.dona.cz: dona@dona.cz
Doplněk: http://www.doplnek.cz: doplnek@doplnek.cz
Družstevní práce: http://www.druzstevniprace.cz: redakce@dauphin.cz
Dybbuk: http://www.dybbuk.cz: dybbuk@dybbuk.cz
Egmont: http://www.egmont.cz: egmontcr@egmont.cz
Eminent: http://www.eminent.cz/: eminent@eminent.cz
Epika: http://www.epika.cz/: medek@epika.cz
Epocha: http://www.epocha.cz/: epocha@epocha.cz
Eugenika: http://www.eugenika.sk: eugenika@eugenika.sk
Euromedia Group: http://www.euromedia.cz: info@knizniklub.cz
Fajma - agentura+A23: http://www.fajma.cz: fajma@fajma.cz
Fortuna: http://www.fortuna.cz: odbyt@fortuna.cz
Fra: http://www.fra.cz/: agite@fra.cz
Fragment: http://www.fragment.cz: fragment@fragment.cz
Fraus: http://www.fraus.cz: info@fraus.cz
G+G: http://www.gplusg.cz/: info@gplusg.cz
Galén: http://www.galen.cz: sekretariat@galen.cz
Garamond: http://www.e-garamond.cz: garamond@e-garamond.cz
Geum: http://www.geum.org: geum@geum.com
Grada: http://www.grada.cz: info@gradapublishing.cz
Granit: http://www.granit-publishing.cz: info@granit-publishing.cz
Gruber: http://www.gruber.cz/: info@gruber.cz
H&H: http://www.nakladatelstvihh.cz: redakce@nakladatelstvihh.cz
Hejkal: http://www.hejkal.cz/nakladatelstvi: hejkal@hejkal.cz
Herrmann a synové: www.kosmas.cz/herrmann/: herrmann@synove.cz
Holmanpublishing: www.holmanpublishing.com: info@holmanpublishing.cz
Horus: http://www.horus.cz/knihy.htm: hrs@horus.cz
Houška: http://www.guild.cz/nakladatelstvi.htm: tomas@guild.cz
Charta Musica: http://www.charta-musica.cz: info@charta-musica.cz
Infoa: http://www.infoa.cz/: infoa@infoa.cz
Informatorium: www.informatorium.cz: nakladatelství@informatorium.cz
Ivo Železný: http://www.iz.cz: iz@iz.cz
Jalna: http://www.jalna.cz: jalna@jalna.cz
JOTA: http://www.jota.cz: jota@jota.cz
JSP Country: http://www.jspcountry.cz: info@jspcountry.cz
Kalich: http://kalich.evangnet.cz/: kalich@evangenet.cz
Karmelitánské nakl.: http://www.kna.cz: redakce@kna.cz
Karolinum: http://www.cupress.cuni.cz: cupress@cuni.cz
Kava-Pech: http://www.kava-pech.cz: info@kava-pech.cz
Klub Julese Vernea - Poutník: www.poutnik-knihy.cz/: redakce@poutnik-knihy.cz
Knižní klub: http://www.knizniklub.cz: info@knizniklub.cz
Konvoj: http://www.konvoj.cz: konvoj@konvoj.cz
Kopp: http://www.kopp.cz: knihy@kopp.cz
Laser - books: http://www.laser-books.cz/
Leda: http://www.leda.cz: leda@leda.cz
Librex: http://www.librex.cz/nakladatelstvi/: librex@librex.cz
Libri: http://www.libri.cz: libri@libri.cz
Linde: http://www.linde.cz: redakce@linde.cz
LINX&partn.: http://www.knihy-linx.cz: info@knihy-linx.cz
Management Press: http://www.mgmtpress.cz: mgmtpress@mgmtpress.cz
Maťa: http://www.mata.cz: mata@mata.cz
Maxdorf: http://www.maxdorf.cz: info@maxdorf.cz
Minerva: http://www.i-minerva.cz: redakce@i-minerva.cz
Mladá Fronta: http://www.mf.cz: prodej@mf.cz
Montanex: http://www.montanex.cz: as@montanex.cz
Motto: http://www.motto.cz: redakce@motto.cz
Mravenec: http://www.mravenec.cz: mravenec@mravenec.cz
N555: http://www.knihy555.cz/: info@knihy555.cz
Nadatur: http://www.nadatur.com: info@nadatur.com
National Gallery: http://www.ngprague.cz: obchodni@ngprague.cz
Nava: http://www.nava.cz: nakladatelství@nava.cz
Návrat: http://www.cernaplaneta.cz/: planeta@mail.stand.cz
Návrat domů: http://www.navrat.cz: navrat@navrat.cz
Netopejr: http://www.netopejr.cz/: netopejr@netopejr.cz
Oikoymenh: http://www.oikoymenh.cz: redakce@oikoymenh.cz
Olomouc: www.naklol.net: olomouc@naklol.net
OWP-Marie Chřibková: http://www.owp.cz: owp@owp.cz
Paseka: http://www.paseka.cz: paseka@paseka.cz
Periplum: http://www.periplum.cz: periplum@periplum.cz
Petrov: http://www.ipetrov.cz:
Pliska: http://www.cmail.cz/pliska/: pliska@cmail.cz
Polaris: http://www.polarissf.cz: polaris@cbox.cz
Polyglot: http://www.polyglot.cz: polyglot@polyglot.cz
Portál: http://www.portal.cz: naklad@portal.cz
Pragma: http://www.pragma.cz: pragma@pragma.cz
Primus: http://www.primus.cz: obchod@primus.cz
Prometheus: http://www.prometheus-nakl.cz: info@prometheus-nakl.cz
Raabe: http://www.raabe.cz: raabe@raabe.cz
Rebo: http://www.rebo.cz: info@rebo.cz
Rezek: http://www.kosmas.cz/rezek: petr.rezek@atlas.cz
Rybka Publishers: http://www.rybkapub.cz: mrybka@vol.cz
Ryšavý: http://www.rysavy.cz: knihy@rysavy.cz
Scientia: http://www.scientia.cz: obchod@scientia.cz
Scriptorium: http://www.scriptorium.cz/: scriptorium@centrum.cz
Septima: http://www.septima.cz: redakce@septima.cz
Slon: http://www.slon-knihy.cz/: redakce@slon-knihy.cz
Slovart: http://www.slovart.cz: slovart@slovart.cz
SPN: http://www.spn.cz: spn@spn.cz
Svatošovo nakl.: http://www.isvatos.cz: info@isvatos.cz
Svojtka&Co.: http://www.svojtka.cz: svojtka@svojtka.cz
Šmidt Vilém: http://www.smidt.cz/: v.smidt@post.cz
Talpress: http://www.talpress.cz: talpress@centrum.cz
Tauris: http://www.tauris.cz: tauris@uiv.cz
Temple: http://www.temple.cz/: info@temple.cz
Tilia: tilian@iol.cz
Tobiáš: http://www.tobias-ucebnice.cz: tobias@tobias-ucebnice.cz
Torst: http://www.torst.cz: info@torst.cz
Triáda: http://www.i-triada.net: triada@i-triada.net
Trigon: http://www.trigon-knihy.cz: nakladatel@trigon-knihy.cz
Tripod: http://www.tripod.cz: tripod@tripod.cz
Triton: http://www.triton-books.cz: info@triton-books.cz
Vašut J.: http://www.vasut.cz: vasut@mbox.vol.cz
Velarium: http://www.velarium.cz: redakce@velarium.cz
Verlag Dashoefer: http://www.dashofer.cz: info@dashofer.cz
Veselý R.: http://www.radekvesely.cz: radekvesely@centrum.cz
Vitalis: http://www.vitalis-verlag.com: info@vitalis-verlag.com
Vodnar: http://vodnar.eu/: naklvodnar@volny.cz
Volvox Globator: http://www.volvox.cz: volvox@volvox.cz
Vyšehrad: http://www.ivysehrad.cz: info@ivysehrad.cz
Wales: http://www.wales.cz/: info@wales.cz  

Zpracovala Rita Kindlerová

Diskuse

Vložil: Lenka Mandová, 29.11.2017 12:49
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Hledám nakladatele. Napsala jsem poutavou 200 stránkovou knihu o kulturně společenských jevech české společnosti v rozmezí 1882 až 1967 na základě dat ze života úvalské rodačky, spisovatelky a novinářky Marie Majerové. Vedle výčtu jejích děl a činností přináším informace od anarchismu a české avantgardy... až k socialistickému realismu. Mnohá fakta z této doby byla zamlčována nebo překrucována (otázka feminismu nebo praktikování volné lásky v 19. a 20. století, 50. léta). Kniha vyznívá jako varování před nenápadným uchopováním moci a zneužíváním slavných lidí v jakékoliv diktatuře. Autorka připravila 30 často nepublikovaných fotografií. Kniha byla posouzena vysokoškolskými pedagogy s velmi dobrými recenzemi. Kniha se opírá o archivní materiály, ale je určena široké veřejnosti.
Vložil: MUDr.Robert Kovarik, 25.05.2015 18:25
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Ziju mimo CR od ro ku 1981.Vydal jsem nekolik knih s neobvyklými tematy beletristicky i odborne, ale v Nemcine, Ebooks jsou vydány v CiandoEbook-nakladatelství, tistené ve vlastním nákladu. Na preklad do materstiny si jiz netroufám. Najde se nekdo, kdo by mel zajem mé knihy prelozit a vydat?
Vložil: Pavel Kohout, 12.02.2015 09:55
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
je možné doplnit - Pavel Kohout - www.kknihy.cz, kknihy@kknihy.cz ?
Vložil: Magdalena Brauenrová, 08.02.2015 20:00
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den, bylo by možné doplnit Kartuziánské nakladatelství? web: kartuzian.cz, e-mail: jirkabrauner@gmail.com děkuji a přeji pěkný den
Vložil: administrace, 16.04.2014 20:18
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Doplněno, děkujeme
Vložil: Jana Čeryová, 15.04.2014 07:41
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den, bylo by možné přidat Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.? Děkuji.
Vložil: Magda de Bruin, 27.12.2012 12:30
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Takový Schwarzenegger nebude asi příliš jazykově náročný. Co třeba zkusit číst v originále? Nebo je počítačová generace jazykově vzato trošku za opicema?
Vložil: JanLuk , 22.12.2012 21:48
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Robert Graysmith vyšel česky hned dvakrát a kniha se dá běžně půjčit v knihovnách. Pokud si ji chcete koupit, můžete na portálu muj-antikvariat.cz zadat požadavek a pokud bude kniha k dispozici, přijde vám email. Ty další se dají třeba objednat v Národní knihovně přes službu MVS.
Vložil: Martin, 21.12.2012 23:35
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den, jsem nováček ve vyhledávání knih. Dá se říct, že už jsem ve věku, kde mě krom pc, začínají zajímat i knížky :) Jenže jak mám číst, když už tři knížky, co by mě zajímaly nejsou k sehnání? Možná špatně hledám, nevím. Robert Graysmith - Zodiac - nedostupné, vyprodané, nikdo neví, kde koupit.... Ale alespoň to někdo přeložil do českého jazyka. Kděžto další dva tituly nejsou ani v českém vydání. Abych zjistil jestli budou, to mám psát do tý miliardy vydavatelství, na které tu je odkaz? Jedná se o tituly: Jon Roberts - American Desperado Arnold Schwarzenegger - Total Recall: My Unvelible True Life Story. Můžete mi poradit, kam se obrátit, abych si alespoň jednu z těchto tří knih někdy přečetl? Docela koukám, jaký problém v dnešní době je sehnat knížku, když si vezmu, že film mám stažený za 20 minut i s titulkama nebo rovnou s dabingem. Trošku za opicema ty knihy :/
Vložil: Eva Mahdalickova, 23.11.2011 11:18
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobry den, poradite mi nejake dobre nakladatelstvi, ktere vydavaji sbirky povidek? Dekuji vam za odpoved.
Vložil: editiodauphin, 05.10.2010 07:57
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Prosil bych o laskavé zařazení www.dauphin.cz a www.druzstevniprace.cz pokud uznáte tyty za nakladatelství hodné. Děkuji!
Vložil: Hana, 25.08.2010 19:21
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda existuje nějaký ucelený seznam nakladatelství, která vydávají dívčí románky. Předem děkuji za informaci
Vložil: Jan Vaněk jr., 17.06.2010 21:42
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Existuje, vizte knihovní katalogy.
Vložil: vera buriankova, 17.06.2010 12:27
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
K narozeninam jsem dosala knizecku od Ricka Warrena The Purpose Driven Life (Jak zit zivot, ktery ma smysl) . Existuje cesky preklad?
Vložil: redakce, 19.05.2010 17:12
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Děkujeme za doplněné informace.
Vložil: honajz, 23.06.2009 11:05
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Akcent Třebíč - www.vydavatelstviakcent.cz
Vložil: Jan Medek, 20.04.2009 19:20
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Chtěl bych Vás požádat o doplnění nakladatelství, které funguje pod literarnim serverem www.epika.cz. Letos ač jsme mali, vydame hned několik knih. Diky!
Vložil: pavel, 08.02.2009 19:07
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrej,jen Vás chci upozornit,že obchod dono.cz že stímhle obchodem mam opravdu moc moc špatný zkušenosti,tak si dejte pozor,protože mužete prijit jak o penize tak o veci,které si objednate,protože co se mě tyče maj mizernou kvalitu
Vložil: Milena, 26.07.2008 19:45
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den,prosím o radu dájí se objednávat knihy z nakladatelství IVO ŽELEZNÝ- PRAHA.Nemohu se tam dostat přes www.iz.cz.Děkuji Milena
Vložil: zu, 14.06.2008 19:07
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den, zdravím vážené čtenáře z nedalekého Strasbourgu. Ráda bych vás pozvala na internetové stránky www.zu.klenot.cz, kde možná najdete obrázky, které by se vám mohly líbit jako ilustrace k vašim budoucím knihám. Pokud je tomu opravdu tak, neváhejte a kontaktujte mě. Ať se daří, Zu.
Vložil: , 14.01.2008 11:42
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Ano pane Fencl, ráda se podívám. A
Vložil: Ivo Fencl, 11.01.2008 18:21
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Jsem jeden z nejlepších současných prozaiků : -) Ovšem: své generace!!! A jsem bohužel už ročník 1964. Řádný kritik nejsem, protože píšu skoro výhradně o autorech (a autorkách), které mám rád. Vyklepejte si koneckonců na Seznamu mé jméno (ó, ta neskromnost) a zvláště Vám doporučuju své články na www.komiks.cz... IVO
Vložil: , 11.01.2008 09:38
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Pro Lorence :A kdo jste vy ? Literární kritik nebo ten slavný vizážista českých celebrit Fencl ?
Vložil: Lorenc, 10.01.2008 21:07
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
To jo. Jako kamarádovi Františka Ringo Čecha mi náhodou Vaše sebevědomí imponuje. Když chce člověk dosáhnout hodně, proč by si nedal laťku nejvýš.
Vložil: , 09.01.2008 08:35
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Pro Lorence : jděte do pr.... Seifert 1984 Nominovaná budu já, né má básnická sbírka :)
Vložil: Ivo Fencl, 07.01.2008 22:39
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Tak mi tedy řekněte, které další literární dílo kdy nominovalo (respektive: bylo kdy nominováno) na Nobelovu cenu a já Vám pak odhadnu, jakou má Vaše, věřím že však opravdu dobrá, básnická sbírka naději nominovat : -) Lorenc
Vložil: Alena Drozdová, 07.01.2008 11:42
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Pro Lorence : Seznamovat se nechci, chci vydat své básně. Do you understand ? Alena Drozdová
Vložil: Lorenc, 04.01.2008 23:40
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
To skoro působí, jako byste se touto cestou chtěla seznámit:-)
Vložil: Alena Drozdová, 04.01.2008 11:35
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den, potřebuji aby mi někdo poradil ohledně vydání mé sbírky básní. Básně jsou vysoce kvalitní a budou nominovat na Nobelovu cenu za literaturu. Děkuji Alena Drozdová
Vložil: martin, 17.12.2007 21:44
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobry den, chcel by som poprosit, ci niekto nevie, zda-li vysla Kytice od K.J.Erbena v anglictine a ak ano link na nakladatelstvi/knihu
Vložil: Jiří Tichý, 26.11.2007 10:18
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu či pomoc s vydáním mé knihy. Napsal jsem knihu a snažím se získat kontakt na lidi ochotni ji vydat. Je to fantasy román. Příběh dobra a zla, lásky a zloby - různé prolínání světů - podivných či rozličných, krásných i krutých, dobrých i chladných. Děkuji... za odpověď S přáním krásného dne Jiří Tichý
Vložil: jana králová, 26.10.2007 17:43
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
dobrý den, prosím o radu, sháním informace o Nakladatelství politické literatury, poradíte? díky
Vložil: turnova dana, 01.09.2007 13:24
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Mám Vašu knihu Previerky z fyziky.Prečo mi nejde CD možnosť nazrieť na jednotlivé písomky?
Vložil: Moe, 11.08.2006 08:57
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Wolf Publishing http://www.wolfpublishing.cz
Vložil: Wolf, 22.10.2005 09:45
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
nakladatelství Epocha - www.epocha.cz
Vložil: Wolf, 23.06.2005 12:34
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Laser Books - www.laser-books.cz Netopejr - www.netopejr.cz Poutník - www.poutnik-knihy.cz
Vložil: Wolf, 23.06.2005 12:13
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Polaris - www.polarissf.cz
Vložil: iliteratura, 10.06.2005 18:02
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Talpress doplněn, Vyšehrad funguje.
Vložil: Talaš, 10.06.2005 14:16
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
dovoluji si doplnit: Talpress
Vložil: M, 04.02.2005 00:02
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
vysehrad.cz nie je OK
Vložil: jovanka, 19.11.2003 18:35
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Děkuji za milou připomínku.
Vložil: Jan Vaněk jr., 18.11.2003 11:30
Česká nakladatelství - odkazy na webové stránky
Ach jo, to to nešlo udělat jako hyperlinky?
Vložit nový příspěvek do diskuse
Vaše jméno:
E-mail:
Text příspěvku:
Kontrolní otázka: Kolik je prstů na jedné ruce
Kontrolní otázka slouží k ochraně proti vkládání diskusních příspěvků roboty.

Více k článku

související články

zhlédnuto 32270x

Inzerce