Spisovatelé

Alena Wagnerová

Zobrazení:
Wagnerová, Alena: Bol lásky prodejné 1
Autor článku: Martina Siwek Macáková - 20. 11. 2013
recenze
90%
Při psaní knihy o proslulé baronce Sidonii Nádherné z Borutína, o které již vyšlo několik publikací, televizní dokument, a dokonce je jí věnována naučná stezka, Alena Wagnerová „objevila“ také jejího staršího bratra Johannese. Prostřednictvím knihy Bol lásky prodejné: ze života Johannese Nádherného a jeho milostných družek se baron dostává do širšího povědomí v souvislosti s nejstarším řemeslem - prostitucí.
Wagnerová, Alena: Bol lásky prodejné
Autor článku: Milena Lenderová - 20. 11. 2013
ukázka
90%
Při psaní knihy o proslulé baronce Sidonii Nádherné z Borutína, o které již vyšlo několik publikací, televizní dokument a dokonce je jí věnována naučná stezka, Alena Wagnerová „objevila“ také jejího staršího bratra Johannese.
Wagnerová, Alena: Bol lásky prodejné 2
Autor článku: Petr Nagy - 22. 11. 2013
recenze
80%
Je až obdivuhodné, kolik zajímavých informací dokázala Wagnerová vytěžit z poměrně strohých a místy nečitelných baronových zápisků a do jak poutavého a přitom sociologicky laděného vyprávění získané poznatky následně přetvořila.
Wagnerová, Alena: Jak Marta zkrotila draka
Autor článku: Martina Siwek Macáková - 31. 8. 2017
recenze
80%
Žena drakobijkyně? Není to fantasy hra, ale kniha pro děti. Slovem a obrazem v ní ožil jedinečný příběh, ve kterém světice pokořila všechny rytíře a písní zkrotila obávaného draka. A taky pohádka o nenásilném obrácení zlého na cestu pokání.

Knihy autora

Bol lásky prodejné

Bol lásky prodejné

ISBN: 978-80-257-0829-3
Jak Marta zkrotila draka

Jak Marta zkrotila draka

ISBN: 978-80-257-2101-8